ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy prezes EC Stalowa Wola
22.02.2017r. 17:35

Jak poinformował RynekInfrastruktury.pl, nowym prezesem zarządu spółki Elektrociepłownia Stalowa Wola został Jacek Janas.
Janas zastąpił na stanowisku prezesa EC Stalowa Wola Aleksandra Masjasza, który swoją pracę na tym stanowisku rozpoczął w maju 2016 roku.
Nowy prezes EC Stalowa Wola rozpoczął swoją karierę w spółkach energetycznych jeszcze w latach 90. Został kierownikiem w EC Szombierki i EC Miechowice, a następnie prezesem zarządu, dyrektorem naczelnym w ZEC Bytom. Od 2011 roku związany z Tauronem Wytwarzanie - czytamy w portalu RynekInfrastruktury.pl.

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: obserwator 22.02.2017r. 19:25
Napiszcie co z poprzednim Prezesem...?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: irek 01.03.2017r. 18:38
Jacuś, a co z Tauronem? trudno jest zagrzać miejsce w tym bur..- systemie.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE