ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

"Zwrot za prąd" - nowy program kliencki Taurona
10.04.2017r. 11:51

Tauron rozpoczął realizację programu "Zwrot za prąd" skierowanego do obecnych i nowych klientów indywidualnych spółki. Głównym założeniem programu jest dostarczanie klientom dodatkowych wartości w postaci bonusów związanych z zakupem mediów energetycznych oraz odpowiadającej im szerokiej gamy produktów i usług. Klient Taurona, który weźmie udział w programie "Zwrot za prąd", może zyskać nawet 760 zł.
Do energii elektrycznej i gazu Tauron dołączył produkty, usług i urządzenia, które wykorzystują media energetyczne oferowane przez spółkę. Będą dostępne one programie "Zwrot za prąd".

W programie "Zwrot za prąd" upust uzyskany przez klienta uzależniony jest od ilości produktów i usług zamówionych przez klienta. Dla przykładu, jeżeli klient zdecyduje się na gaz z Serwisantem Gazowym 24H, otrzyma bonus w wysokości 20 zł. Jeżeli zamówi też kocioł gazowy lub pompę ciepła, otrzyma dodatkowo do 200 zł. Gdy ten sam klient skorzysta również z oferty partnerów Taurona, np. Play lub NC+, jego bonus wyniesie nawet 420 zł (20 + 200 + 200 zł). Taka kwota wpłynie na konto rozliczeniowe za energię elektryczną, a więc klient zapłaci za prąd o 420 zł mniej. Ale to nie wszystko. W zależności od dokonanych wyborów, klient może zyskać nawet 760 zł w ciągu roku - programem "Zwrot za prąd" objęta jest również oferta na zakup m.in. klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznej czy kotłów na ekogroszek.

- Sprzedaż i rozwój nowych produktów oraz usług, zgodnie z nową strategią, mają stanowić silną bazę wzrostu Grupy Tauron. Chcemy być innowacyjni w budowaniu wartości dla naszych klientów, między innymi poprzez utrzymywanie atrakcyjności naszej oferty. Nowy program kliencki "Zwrot za prąd" jest tego przykładem - to nowoczesna oferta rynkowa, która generuje dla klientów Taurona korzyści, jakich nie oferuje żadna polska firma energetyczna - podkreśla Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. zarządzania korporacyjnego Taurona.

Program "Zwrot za prąd" skoncentrowany jest na dostarczeniu klientom jak największych korzyści. Zysk klienta polega nie tylko na obniżeniu rachunku o kwotę wynikającą z bonusu. Wybór oferty Taurona to również korzystne ceny energii elektrycznej i gazu oraz gwarancja wysokiej jakości produktów i usług serwisowych.
Program "Zwrot za prąd" będzie rozwijany. W planach jest systematyczne rozszerzenie oferty produktów, za które klient będzie mógł otrzymać bonusy.

Udział w Programie mogą wziąć nie tylko obecni, ale i nowi klienci spółki, a więc mieszkańcy całej Polski.

- Założyliśmy szeroką kampanię informacyjną, bo jesteśmy przekonani, że z programu "Zwrot za prąd" będą chcieli skorzystać również nowi klienci Taurona - informuje Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu Tauron Sprzedaż.

Sposób na uzyskanie bonusów jest równie prosty jak zasada działania programu. Klienci korzystający z dowolnej oferty oznaczonej znakiem "Zwrot za prąd" muszą jedynie zarejestrować zakup na stronie www.tauron.pl/zwrotzaprad. Bonus trafi na konto rozliczeniowe klienta i pomniejszy rachunek za energię elektryczna.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Marek 10.04.2017r. 13:30
W tauronie sprzedażowo dzieje się jak widać najwięcej. RWE siada.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE