ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron poszerzył swoją ofertę dla gospodarstw domowych i MŚP
19.04.2017r. 09:18

Tauron poszerzył portfolio ofertowe dedykowane klientom z grupy gospodarstw domowych oraz MŚP o kolejne usługi serwisowe. Do Elektryka 24H, Serwisanta 24H, GazPomocy 24H i Serwisanta Gazowego 24H dołączyły usługi PLUS.
Zgodnie z nową strategią Grupy - Tauron rozwija segment sprzedaży oraz nowe produkty i usługi. W spółce skoncentrowano zarządzanie obszarami klienta i wsparcia korporacyjnego, za które odpowiada obecnie w zarządzie wiceprezes Kamil Kamiński. - Chcemy być firmą, która najlepiej w polskiej branży energetycznej odpowiada na potrzeby klientów. Aby to osiągnąć potrzebne jest pełne zorientowanie organizacji na ich potrzeby. Grupa TAURON, po wdrożeniu nowego modelu biznesowego, konsekwentnie staję się taką właśnie organizacją - podporządkowaną klientom, wokół których budowana jest wartość marki - podkreśla Kamil Kamiński.

Dotychczasowe pakiety linii usług serwisowych adresowanych do gospodarstw domowych i MŚP zostały wzbogacone o usługi szklarza, ślusarza i hydraulika.

Wybór akurat tych trzech specjalistów poprzedzono analizą rynku usług serwisowych w Polsce. Rynek potwierdził, że to właśnie interwencje tych fachowców są najczęściej zamawiane przez klientów. W ramach usług Serwisant 24H PLUS i Serwisant Gazowy 24H PLUS klienci mają zapewnioną pomoc hydraulika, który pomoże w przypadku awarii wewnętrznej instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Wsparcie ślusarza w razie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych oraz pomoc szklarza w przypadku uszkodzenia szyb w oknach zewnętrznych.

Ponadto w nowych pakietach klienci mają zagwarantowane to, co występowało w usługach Taurona już wcześniej. Prąd z Serwisantem 24H PLUS łączy ofertę sprzedaży energii elektrycznej z usługą naprawy instalacji elektrycznej oraz sprzętu ADR, RTV, PC lub urządzeń biurowych. Usługą oferowaną na podobnych warunkach jest Gaz z Serwisantem Gazowym 24H PLUS. Dotyczy naprawy instalacji i urządzeń gazowych.

- Postawiliśmy na dalsze poszerzanie zakresu oferty z linii Serwisant 24h, ponieważ dane wskazują, że z usług serwisowych Taurona klienci korzystają wielokrotnie częściej niż z podobnych tego typu ofert dostępnych na rynku. Nowa, bogatsza oferta potwierdza, że Tauron potrafi oferować klientom takie produkty i usługi, które są im naprawdę potrzebne i przydatne w codziennym życiu - powiedział Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu Tauron Sprzedaż.
Zarówno Prąd z Serwisantem 24H PLUS, jak i Gaz z Serwisantem Gazowym 24H PLUS funkcjonują w dwóch wersjach. Jeden wariant przeznaczony jest dla klientów z gospodarstw domowych, drugi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Według spółki zarówno w przypadku Serwisanta 24H, jak i Serwisanta Gazowego 24H standardy jakości zostały zweryfikowane przez niezależne instytucje. Serwisant 24H otrzymał Godło Quality International w 10. Edycji Programu Najwyższa Jakość QI 2016. Serwisant Gazowy - 24H Europejski Certyfikat Jakość Roku 2016 - przypomina w swoim komunikacie Tauron.

Oferta PLUS ze "Zwrotem za prąd" dla gospodarstw domowych

Dodatkowym atutem oferty z PLUSEM jest możliwość uzyskania przez klientów indywidualnych bonusów, które zmniejszą rachunki za enrgię i gaz. Klient, który wybierze Prąd z Serwisantem 24H PLUS może uzyskać do 30 zł zwrotu za kupioną energię. Klienci korzystający z Serwisanta Gazowego 24H PLUS otrzymają bonusy w wysokości nawet 25 zł. Bonusy te będzie można sumować. Wybór innych usług i produktów również wiąże się z uzyskaniem "Zwrotu za prąd". Łączna wartość bonusów może wynieść nawet 760 zł w ciągu roku.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE