ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron Dystrybucja uruchomił program dla obecnych oraz przyszłych mam
12.06.2017r. 09:22

W Tauronie Dystrybucja ruszył program "Mama pracuje" skierowany do obecnych oraz przyszłych mam zatrudnionych w firmie. Kobiety, które przystąpią do programu będą mogły m.in. pracować w domu lub skorzystać z indywidualnego rozkładu godzin pracy.


Adresatkami programu są kobiety zatrudnione w firmie, których dzieci nie ukończyły szóstego roku życia oraz kobiety w ciąży. Kobiety przystępujące do programu mają możliwość podjęcia obowiązków służbowych poza miejscem zatrudnienia w ramach telepracy, czy też skorzystania z indywidualnego rozkładu czasu pracy w zależności od charakteru zadań realizowanych na danym stanowisku. Kobiety przebywające jeszcze na urlopie rodzicielskim bądź wychowawczym będą otrzymywały newsletter zawierający informacje z życia firmy, pozwalający im zachować kontakt z miejscem pracy. Z kolei panie wracające do organizacji po urlopie macierzyńskim otrzymają od firmy upominek w postaci karty podarunkowej na zakupy w jednym ze sklepów z asortymentem dla dzieci.

Tauron Dystrybucja przewidział także udogodnienia dla przyszłych mam. Kobiety w ciąży mogą skorzystać z indywidualnego rozkładu czasu pracy czy telepracy, a dodatkowo na okres ciąży obniżyć czas pracy o dwie godziny dziennie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokości wynagrodzenia.

Celem programu "Mama pracuje" jest zwiększenie komfortu pracy przyszłych i obecnych mam. Program ma zwiększyć liczbę kobiet wracających do pracy po urodzeniu dziecka, pozwalając na bardziej elastyczne dostosowanie czasu pracy do ich potrzeb.
"Mama pracuje" to kolejny element działań firmy na rzecz pracowników. Od 3 lat Tauron Dystrybucja bierze udział w akcji "Dwie godziny dla rodziny". Pracownicy spółki oraz ich rodziny mają także możliwość skorzystania z dofinansowanych przez pracodawcę pakietów medycznych.


KOMENTARZE ( 3 )


Autor: Iza-co-szukała-pracy-w-Tauron 12.06.2017r. 19:39
Przecież tam pracują same żony i córki dyrektorów, ewentualnie po ciotki i nie da się tam zatrudnić!!! Czyli zrobili... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Andriej 13.06.2017r. 03:38
Brzmi srednio bo telepraca jest dostepna od lat. to dotych zas nie pozwalali? I tylko dla kobiet bo mezczyzna nie... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: pracownik TD 13.06.2017r. 16:50
zakłamanie godne dla CBŚ
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE