ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron: gazowe produkty spółki odpowiadają na potrzeby rynku
03.07.2017r. 16:52

Ponad 3,5 tys. osób wzięło udział w internetowym badaniu Taurona dotyczącym sposobów wykorzystywania gazu w domu i w firmie.
Prawie 90 proc. ankietowanych zadeklarowało, że w przypadku awarii sprzętu gazowego wzywa fachowca. Wśród nich 23 proc. szuka go w Internecie, ale aż 63 procent woli się zdać na usługi sprawdzonego specjalisty. Dla tej grupy klientów Tauron ma usługi Serwisanta Gazowego 24H. W przypadku awarii instalacji gazowej przyjazd fachowca jest gwarantowany w ciągu 4 godzin od momentu zgłoszenia usterki. Serwisant Gazowy to również gwarancja profesjonalnej naprawy sprzętów gazowych w ciągu 24h od zgłoszenia. Rozwinięta opcja usługi, czyli Serwisant Gazowy 24H PLUS zawiera również pomoc szklarza, ślusarza i hydraulika. Z zebranych informacji wynika, że blisko 85 proc. spośród ankietowanych gotuje na gazie, a ponad połowa wykorzystuje błękitne paliwo również do tego, by ogrzać dom lub mieszkanie.

- Te dane potwierdzają zasadność zaangażowania się Taurona w promowanie ogrzewania na gaz. Mamy bogatą ofertę kotłow gazowych, która umożliwia dopasowanie systemu grzewczego zarówno do potrzeb jak i możliwości klienta. Gwarantujemy też bezpłatne doradztwo w doborze urządzeń - zaznacza Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu Tauron Sprzedaż.

Pozyskane w internetowym badaniu informacje są dla Taurona ważną wskazówką dotyczącą oczekiwań związanych z wykorzystywaniem urządzeń gazowych. Posłużą do opracowania nowych ofert dopasowanych do potrzeb klientów korzystających z gazu.
W badaniu postawiono na styl "pół żartem, pół serio". Każdy, kto zdecydował się na wypełnienie ankiety, tworzył swój awatar. Taka przyjazna forma zachęciła do wzięcia udziału w badaniu zarówno mieszkańców dużych (ok. 46 proc.) i małych miast (ok. 35 proc.), jak i osoby mieszkające na wsi (blisko 18 proc.).

W podobnej konwencji utrzymany jest raport z badań. Można go znaleźć na stronie www.tauron24.pl/raport-gaz.
Tauron

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: rto 03.07.2017r. 17:22
Jak nie trzeba na razie płacić to można w ankiecie pisać co wpadnie do głowy, nawet to ze szklarz by się przydał. A... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ada.k 04.07.2017r. 07:24
Ostatnio przez trzy dni probowalam zamówić hydraulika - to bylo dość smutne przeżycie,ceny z kosmosu,tak jak terminy... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE