ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron uruchomił nową formę pałtności za usługę przyłączenia do sieci
07.07.2017r. 09:36

Tauron Dystrybucja uruchomił dla klientów nową formę płatności elektronicznych za usługę przyłączenia do sieci energetycznej. Dzięki niej klienci będą mogli dokonać opłaty wykorzystując rozwiązania podobne do tych stosowanych w sklepach internetowych. To pierwsza tego typu usługa oferowana przez operatora systemu dystrybucyjnego w Polsce.
W ubiegłym roku Tauron Dystrybucja uruchomił nowy portal przyłączeniowy. Dzięki niemu można elektronicznie złożyć wniosek o warunki przyłączenia oraz umowę o przyłączenie. Wprowadzony system umożliwia przekazywanie informacji zwrotnej o statusie sprawy i przesyłanie komunikatów w poszczególnych sprawach. Teraz dodatkowo spółka uruchomiła usługę szybkich płatności online.

Tauron stale rozwija kanały komunikacji z klientami i wprowadza nowoczesne rozwiązania. Najpopularniejszą formą płatności internetowych w Polsce są przelewy elektroniczne i dlatego wprowadzona została możliwość opłacenia przyłączenia do sieci energetycznej za pomocą szybkich płatności on-line. To rozwiązanie zbliżone do tych oferowanych w sklepach internetowych.
System szybkich płatności online jest alternatywą dla tradycyjnych przelewów bankowych. Usługa polega na tym, że płatność przebiega niemalże w "czasie rzeczywistym", co nie wymaga oczekiwania na zaksięgowanie przelewu przez bank. Jest dostępna 24h/dobę - niezależnie od pory dnia czy nocy, płatność trafia od razu do operatora.

Tauron Dystrybucja stale pracuje nad usprawnieniem procesu przyłączenia klienta do sieci energetycznej. W ostatnich miesiącach spółka zmniejszyła ilość procedur, skróciła czasu załatwienia sprawy czy uprościła treść umowy. Ponadto w ciągu ostatnich czterech lat firma skróciła średni czas realizacji usługi o prawie 30 proc.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE