ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowa oferta pakietowa Taurona dla gospodarstw domowych
28.07.2017r. 10:28

Tauron wprowadził nową ofertę pakietową dla gospodarstw domowych. Klient, który zdecyduje się na zakup energii i gazu z usługami serwisowymi, otrzyma zwrot za energie w wysokości 300 zł. Wartość bonusu wpłacana jest na konto rozliczeniowe klienta za energię elektryczną.
Z analiz Taurona wynika, że pakiet ze zwrotem 300 zł jest obecnie najlepszą cenowo ofertą na rynku dla typowego gospodarstwa domowego, czyli takiego, które zużywa rocznie 2000 kWh energii elektrycznej i 6390 kWh gazu. Poza 300-złotowym zwrotem zaletą oferty jest niska cena prądu i gazu - paliwo gazowe jest tańsze o 5 proc. od taryfy największego sprzedawcy gazu w Polsce. Dodatkowo, w sytuacji spadku cen taryfowych, klient ma możliwość dokonania w ciągu dwóch miesięcy zmiany na inny cennik z bieżącej oferty spółki, a w przypadku podwyżek - gwarancję niezmienności ceny.

Na korzyść nowej oferty przemawia również wyróżniający się na rynku pakiet usług serwisowych 24H dla prądu i gazu. Z badań konsumenckich wynika, że zadowolonych jest z nich ponad 85 proc. klientów. Te wyniki potwierdzają, że Tauron dostarcza klientom takich wartości, które są przez nich oczekiwane i doceniane - czytamy w komunikacie spółki.

Usługi serwisowe z linii 24H to sztandarowe produkty Taurona. Korzysta z nich obecnie ponad 900 tys. gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
Oferowany z bonusem 300 zł pakiet usług serwisowych gwarantuje profesjonalną pomoc w przypadku awarii instalacji elektrycznej i gazowej oraz sprzętu RTV, AGD, PC i urządzeń gazowych. W okresie 3 lat można 6 razy wezwać serwisanta dla prądu i 6 razy serwisanta do urządzeń lub instalacji gazowej. Zakres usługi obejmuje pokrycie kosztów robocizny oraz części zamiennych do kwoty 500 zł w odniesieniu do jednej awarii.

W najnowszej ofercie Taurona usługi te gwarantowane są z dodatkową korzyścią - niższą o 5 proc. - opłatą handlową za serwis związany z instalacją i urządzeniami elektrycznymi oraz opłatą za usługę gaz z serwisantem.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE