ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron wydłuża godziny pracy punktów obsługi klientów
06.09.2017r. 16:13

Tauron wydłuża godziny pracy punktów obsługi klientów. Teraz trzy największe biura - w Krakowie, Katowicach i we Wrocławiu - czynne są o 6 godzin tygodniowo dłużej niż dotychczas.
Zmiana dotyczy trzech najczęściej odwiedzanych przez klientów punktów obsługi: w Krakowie przy ul. Łagiewnickiej 60, w Katowicach przy ul. Widok 19 oraz we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 60a. Każda z tych placówek jest teraz otwarta od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 18.00, w piątki od 8.00 do 15.00.

Decyzja o wydłużeniu godzin otwarcia największych punktów obsługi wynika z analizy badań dotyczących oczekiwań klientów. Jeszcze w tym roku Tauron planuje wdrożenie kolejnych zmian, które zapewnią klientom jeszcze lepszą obsługę.

Obecnie klienci najchętniej kontaktują się ze spółką telefonicznie. Do ich dyspozycji jest zarówno infolinia obsługowa - 32 606 0 606 - jak i infolinia sprzedażowa - 555 444 555. Obydwie czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 18 00. Coraz więcej klientów korzysta również z internetowej obsługi i kontaktuje się z Tauronem poprzez wiadomości e-mail. Innym, preferowanym przez klientów kanałem obsługi, jest e-BOK. Własne konto w e-BOK może założyć bezpłatnie każdy klient i w ten sposób uzyskać dostęp do swoich danych dotyczących m.in. zużycia energii elektrycznej i rozliczeń.
Tauron rozwija różne formy obsługi, ale świadomie zrezygnował z odwiedzania klientów w ich domach. Przedstawiciele spółki nie chodzą po domach, aby sprzedawać energię lub gaz.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE