ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron zastępuje częściowo kolej transportem kołowym
10.11.2017r. 05:10

Jak czytamy w dzisiejszym "Pulsie Biznesu" w sytuacji problemów z przewozem węgla koleją, Tauron zdecydował się na wykorzystanie transportu kołowego.
- Mamy problem z przewoźnikami, ale tak jest co roku w okresie wrzesień-listopad. Wiedzieliśmy, że planowane są wyłączenia niektórych linii, więc zastąpiliśmy je transportem kołowym. Jest to rozwiązanie droższe od transportu kolejowego, ale tylko nieznacznie - wyjaśnia Dariusz Niemiec, dyrektor ds. handlu w Tauronie.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE