ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Spółka z grupy Tauronu wybrała ofertę Torpolu o wartości 367,28 mln zł netto
13.11.2017r. 05:52

Spółka z grupy Tauron, Nowe Jaworzno Grupa Tauron, wybrała ofertę Torpolu na budowę i przekazanie do eksploatacji układu torowego - podał Torpol w komunikacie. Wartość zamówienia wynosi 367,28 mln zł netto.
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, uruchomienie, przeprowadzenie ruchu próbnego oraz przekazanie do eksploatacji układu torowego w ramach projektu "Budowa nowych mocy w technologiach węglowych w Tauron Wytwarzanie (...)".

Termin realizacji inwestycji to listopad 2019 roku.
"(...) okres gwarancji jakości i rękojmi za wady został określony na 36 miesięcy, a cena oferty złożonej przez emitenta wynosi 367,28 mln zł netto, tj. 451,75 mln zł brutto" - napisano w raporcie.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE