ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron ma aneks do porozumienia z PFR ws. potencjalnej współpracy w Jaworznie
29.12.2017r. 14:47

Tauron podpisał z Polskim Funduszem Rozwoju aneks, na mocy którego przedłużono do 28 lutego 2018 r. okres obowiązywania porozumienia w sprawie wstępnych warunków potencjalnej współpracy w ramach projektu budowy bloku 910 MW w Jaworznie - poinformowała spółka w komunikacie.
Aneks został podpisany z Funduszem Inwestycji Infrastrukturalnych - Kapitałowy Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych i Funduszem Inwestycji Infrastrukturalnych - Dłużny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, zarządzanymi przez Polski Fundusz Rozwoju.

Na początku czerwca Tauron podpisał z PFR porozumienie określające wstępne warunki zaangażowania w realizację budowy nowego bloku energetycznego 910 MW w Jaworznie.
Na podstawie tego porozumienia fundusze wyraziły wstępne zainteresowanie zainwestowaniem w projekt łącznie kwoty 880 mln zł.

Porozumienie to obowiązywać miało do 31 grudnia 2017 r.

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: % 29.12.2017r. 20:29
To wszystko za mało.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ububn 30.12.2017r. 20:02
a ma juz grunty pod torowisko dla nowego bloku ?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE