ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU
CENTRUM PRASOWE

Produkty Tauron Gaz Giełda i Serwisant Gazowy 24H nagrodzone
29.12.2016r. 08:50

Produkty Tauron Gaz Giełda i Serwisant Gazowy 24H zostały docenione w konkursach Europejski Certyfikat Jakość Roku i Laur Innowacyjności 2016, a Tauron Sprzedaż otrzymał tytuł Najlepszego Dostawcy Energii.
"Laur Innowacyjności 2016" " dla Tauron Gaz Giełda

Organizatorem konkursu "Laur Innowacyjności" jest Naczelna Organizacja Techniczna, związek stowarzyszeń naukowo-technicznych o ponad 180 letniej tradycji. O prestiżu nagrody przyznanej produktowi Tauron Gaz Giełda świadczy nie tylko bogata tradycja organizatora konkursu, ale również fakt, że NOT docenia produkty i projekty, których nowoczesne rozwiązania wpływają na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski.

Tauron Gaz Giełda jest produktem skierowany do klientów biznesowych, który umożliwia dokonywanie zakupu gazu w oparciu o mechanizmy rynkowe i daje klientowi swobodę w wyborze momentu transakcji i określeniu wolumenu paliwa gazowego.

- Nagroda "Laur Innowacyjności 2016" dla TAURON Gaz Giełda jest dla nas szczególnym wyróżnieniem. Podkreśla, że oferujemy klientom nowoczesne rozwiązania, dzięki którym mogą się rozwijać - mówi Tomasz Lender, wiceprezes zarządu Tauron Sprzedaż. Takie nowoczesne produkty giełdowe mamy również dla klientów, którzy kupują u nas energię elektryczną i prawa majątkowe. Należą do nich Tauron Giełda i Opust oraz Giełda Prawa Majątkowe - dodaje Tomasz Lender.


Serwisant Gazowy 24H z nominacją w konkursie Jakość Roku

Europejski Certyfikat Jakość Roku to wyróżnienie przyznawane na podstawie wieloetapowej oceny, w tym szczegółowego audytu zgłoszonego projektu. Serwisant Gazowy 24H otrzymał tę nominację, bo klienci, którzy korzystają z tego produktu, zyskują pewność, że usterka instalacji czy urządzeń gazowych zostanie usunięta nie tylko szybko, ale i profesjonalnie.

- Nominacja w konkursie Europejski Certyfikat jest dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości usług, które gwarantujemy klientom decydującym się na korzystanie z Serwisanta Gazowego 24H. Jestem przekonany, że pomoże nam również w budowaniu korzystnego wizerunku Taurona na rynku gazu, na którym, choć działamy krótko, potrafimy się pozytywnie wyróżnić - podkreśla Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TauronSprzedaż.

Serwisant Gazowy 24H jest produktem, który funkcjonuje w dwóch wersjach. Jeden wariant przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, drugi dla małych i średnich przedsiębiorstw.


Tytuł Najlepszego Dostawcy Energii dla Tauron Sprzedaż

Tytuł Najlepszego Dostawcy Energii przyznało Tauron Sprzedaż jury Committee CIJ Awards. Konkurs ma charakter międzynarodowy, organizowany jest w kilku krajach europejskich. W tym roku Gala Konkursu CIJ Awards odbyła się w Warszawie, w przyszłym zwycięzców gościła będzie Praga. Nagrody w konkursie CIJ przyznawane są już po raz piętnasty.

- Ta nagroda ma dla nas wymiar zarówno prestiżowy jak i biznesowy. Na rynku energii elektrycznej jesteśmy wprawdzie znani, ale coraz większa konkurencja wymaga od nas dużej staranności i pracy również w sferze kreowania pozytywnego wizerunku Taurona, który budujemy m.in. dzięki wygranym w prestiżowych konkursach. Jeżeli chodzi o korzyści biznesowe, to ich wartość wynika przede wszystkim z możliwości dotarcia do top management firm rynku nieruchomości, którzy uczestniczyli w gali rozdania nagród i przedstawienia im nowych rozwiązań oferowanych obecnie przez Grupę Tauron - podkreśla Tomasz Lender, wiceprezes zarządu Tauron Sprzedaż.
Tauron

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE