ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Tauron Wydobycie organizuje dla obecnych i potencjalnych kontrahentów i dostawców "Dzień otwartych drzwi"
14.06.2017r. 05:20

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu spotkań "Dzień otwartych drzwi", jakie organizowane są przez spółki Grupy Tauron. Spotkanie dedykowane jest obecnym i potencjalnym dostawcom i kontrahentom Tauron Wydobycie.
Dni otwarte spółek będą miały miejsce 5 lipca 2017 r., w godzinach 10:30-14:30 w Park Hotel Diament w Katowicach (ul. Wita Stwosza 37). Podczas spotkania przedstawione zostaną między innymi informacje o planach zakupowych, platformie zakupowej Grupy Tauron i obowiązujących standardach.

W drugiej części spotkania uczestnicy zostaną zaproszeni do paneli dyskusyjnych z podziałem na kluczowe branże. Szczegółowe informacje na www.tauron-wydobycie.pl.

Zainteresowani udziałem w spotkaniu proszeni są o przesłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych w terminie do 28.06.2017 r., na adres: pawel.potejko@tauron-wydobycie.pl.

Konferencja bezpłatna

Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Udział zostanie potwierdzony przez Organizatora.

Parking bezpłatny - należy pobrać bilet i zarejestrować w recepcji oraz dla VIP-ów (przekazać informację odnośnie nr. rejestracyjnych, do 10 miejsc)

Zapraszamy!

Prosimy o zgłoszenie maksymalnie dwóch przedstawicieli z jednej firmy.
Tauron Wydobycie
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE