ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE

Tauron Ciepło z certyfikatem "Pracodawca Przyjazny Pracownikom"
27.02.2018r. 13:42

W poniedziałek 26 lutego br., podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim, prezes zarządu Tauron Ciepło odebrał certyfikat oraz statuetkę konkursu "Pracodawca Przyjazny Pracownikom".
Konkurs jest organizowany od 10 lat przez NSZZ "Solidarność", patronat nad wydarzeniem objął Andrzej Duda, Prezydent RP. W tym roku wyróżniono 27 pracodawców z całej Polski, wśród nich znalazły się przedsiębiorstwa różnych branż m.in. produkcyjne, ciepłownicze, komunikacyjne i edukacyjne. Pamiątkowe statuetki wszystkim nagrodzonym wręczył Prezydent Andrzej Duda.

Podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim, Prezydent Andrzej Duda podziękował laureatom konkursu i podkreślił, że przestrzeganie prawa pracy jest ważne dla zrównoważonego rozwoju państwa, a działania podejmowane przez takich pracodawców wpisują się w politykę realizowaną przez obecny rząd.
Celem konkursu, który odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP, jest promowanie pracodawców, wyróżniających się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności przez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. Kandydatów zgłaszają podstawowe jednostki organizacyjne "Solidarności".- To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Cieszymy się ogromnie z przyznanej nagrody, która jest wspólnym sukcesem wszystkich Pracowników Tauron Ciepło. To dzięki ich wsparciu i zaufaniu możliwa była zmiana postaw i zachowań sprzyjających rozwojowi dialogu i dobrej współpracy. Gratulujemy wszystkim Pracownikom Tauron Ciepło. - mówi Jacek Uhryn prezes zarządu Tauron Ciepło.
Tauron Ciepło

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE