ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃCENTRUM PRASOWE
18.02.2019r. 14:25

Rozwój usług na potrzeby inteligentnego miasta przy wykorzystaniu Internetu Rzeczy to cel projektu zainicjowanego przez miasto Wrocław, Tauron i firmę Ericsson. Będzie to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce realizowane dla dużego miasta.
Tauron
14.02.2019r. 15:26

Grupa Tauron wspiera kolejny projekt wolontariatu. Pracownicy firmy odnowią trzy szpitalne sale w województwach śląskim, małopolskim i dolnośląskim. W Opolu z kolei pomalują pokój w domu dziecka. Przedsięwzięcie zaczyna się od malowania pracowni USG w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie przy ul. Truchana 7.
Tauron
08.02.2019r. 17:42

"Mam przyjaciela energetyka" to pierwsza w Polsce książeczka dla dzieci przybliżająca tajniki codziennej pracy energetyków. Jej głównym bohaterem jest elektromonter Adam, który zabiera czytelników w podróż po świecie "prądu". Książeczka trafi do księgarń już 18 lutego.
Tauron
28.01.2019r. 12:08

Plenerowe pokazy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z udziałem specjalistycznego sprzętu i psów tropiących po raz kolejny promowały zasady bezpieczeństwa narciarzy w górach, tym razem na stoku w Jaworzynie Krynickiej podczas II Mistrzostw Pracowników Grupy Tauron w Narciarstwie Alpejskim.
Tauron
25.01.2019r. 13:24

Tauron Ciepło nawiązał współpracę z Powiatowym Zespołem Szkół nr 10 w Kętach oraz Zespołem Szkół nr 2 w Katowicach Murckach. Od września ubiegłego roku patronatem zostali objęci uczniowie klas kształcących w zawodzie technik elektryk.
Tauron
21.01.2019r. 17:43

Gdy dostajemy rachunek za prąd najczęściej szukamy trzech pozycji: kwoty do zapłaty, numeru faktury oraz numeru konta, by w terminie zrealizować płatność. Tauron przygotował film, w którym w przystępny sposób wyjaśnia, skomplikowaną terminologię rachunku.
Tauron
18.01.2019r. 13:35

W Tauron Dystrybucja Pomiary działa specjalistyczne Laboratorium AMI, które zajmuje się sprawdzeniem inteligentnych liczników AMI w zakresie technicznym i funkcjonalnym, wdrażaniem rozwiązań komunikacji sieci domowej oraz rozwojem i sprawdzaniem użyteczności nowych technologii transmisji danych pomiarowych.
Tauron
14.01.2019r. 14:36

Szkoły zawodowe, centra kształcenia zawodowego, zespoły szkół uczące w zawodach elektryka i energetyka - Tauron Dystrybucja współpracuje już z 28 ośrodkami edukacyjnymi w celu wspieranie kształcenia w zawodzie elektryka i energetyka. W ostatnim czasie pięć z nich zostało wyposażonych w nowoczesny sprzęt i narzędzia służące do nauki zawodu.
Tauron
11.01.2019r. 18:18

GLKS Rudawy, KS Zakopane, Zaborze Zabrze zwycięzcami Tauron Energetyczny Junior Cup. Do rywalizacji w wielkim finale, rozgrywanym w krakowskiej Tauron Arenie, stanęły 24 piłkarskie ekipy z południowej Polski. Zespoły zostały wyłonione w wojewódzkich turniejach eliminacyjnych rozegranych jesienią ubiegłego roku.
Tauron
09.01.2019r. 15:24

Działanie zostało zainicjowane z okazji Międzynarodowego Dnia Rzucania Palenia. Kampania antytytoniowa podzielona została na kilka etapów. W pierwszym z nich, dla pracowników zorganizowano prelekcje dotyczące uzależnienia od tytoniu, które prowadzone były przez przedstawicieli SANEPiD.
Tauroncire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE