ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CENTRUM PRASOWE
14.01.2019r. 14:36

Szkoły zawodowe, centra kształcenia zawodowego, zespoły szkół uczące w zawodach elektryka i energetyka - Tauron Dystrybucja współpracuje już z 28 ośrodkami edukacyjnymi w celu wspieranie kształcenia w zawodzie elektryka i energetyka. W ostatnim czasie pięć z nich zostało wyposażonych w nowoczesny sprzęt i narzędzia służące do nauki zawodu.
Tauron
11.01.2019r. 18:18

GLKS Rudawy, KS Zakopane, Zaborze Zabrze zwycięzcami Tauron Energetyczny Junior Cup. Do rywalizacji w wielkim finale, rozgrywanym w krakowskiej Tauron Arenie, stanęły 24 piłkarskie ekipy z południowej Polski. Zespoły zostały wyłonione w wojewódzkich turniejach eliminacyjnych rozegranych jesienią ubiegłego roku.
Tauron
09.01.2019r. 15:24

Działanie zostało zainicjowane z okazji Międzynarodowego Dnia Rzucania Palenia. Kampania antytytoniowa podzielona została na kilka etapów. W pierwszym z nich, dla pracowników zorganizowano prelekcje dotyczące uzależnienia od tytoniu, które prowadzone były przez przedstawicieli SANEPiD.
Tauron
04.01.2019r. 14:34

Ireneusz Czulak - na co dzień Kierownik Sekcji Utrzymania Ruchu w elektrociepłowni w Czechowicach-Dziedzicach, po zwycięstwie w konkursie PRO Bono organizowanym w Grupie Tauron ruszył z cyklem spotkań na temat ciepła sieciowego z uczniami śląskich szkół.
Tauron Ciepło
02.01.2019r. 16:16

Ireneusz Czulak - na co dzień Kierownik Sekcji Utrzymania Ruchu w elektrociepłowni w Czechowicach-Dziedzicach, po zwycięstwie w konkursie PRO Bono organizowanym w Grupie Tauron ruszył z cyklem spotkań na temat ciepła sieciowego z uczniami śląskich szkół.
Tauron
19.12.2018r. 10:35

Grupa Tauron wraz z Polskim Radiem Katowice i Wydawnictwem Skrzat zrealizowała niezwykły projekt "Energia dobrych słów". Niezwykły dlatego, że jeszcze przed świętami wywoła uśmiech na twarzach wielu małych pacjentów. Trafi do nich bowiem audiobook z bajkami, które czytali dla nich m.in. górnicy i elektromonterzy.
Tauron
14.12.2018r. 09:33

Ruszył konkurs "Złote lata", w którym do wygrania jest ponad 200 nagród. To zabawa dla całej rodziny. Jej celem jest poszerzanie wiedzy i poprawa bezpieczeństwa konsumentów. Konkurs jest elementem kampanii "Senior znaczy szacunek" realizowanej przez Tauron oraz Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej.
Tauron
13.12.2018r. 12:21

Tauron po raz szósty znalazł się w gronie Respect Index warszawskiej GPW, czyli zestawienia spółek odpowiedzialnych społecznie i prowadzących rzetelną komunikację z rynkiem.
Tauron
07.12.2018r. 11:37

Miniaturowy Śląsk, największe atrakcje regionu, znane ulice tętniące życiem za dnia i w nocy. Mieszkańcy Kolejkowa, bo o nim mowa, sprawiają wrażenie, jakby żyli naprawdę na największej w Polsce makiecie kolejowej. Teraz obok gliwickiego ratusza, obserwatorium na Śnieżce i sudeckiej Szwajcarki, można znaleźć także elektromonterów Tauron Dystrybucja, w pocie czoła usuwających awarie energetyczne. Wszystko w mikroskali.
Tauron
28.11.2018r. 09:11

Siedem niezwykłych bajek czytanych przez pracowników Grupy Tauron trafi tuż przed Bożym Narodzeniem do chorych dzieci. Audiobooki zostaną wydane w ramach akcji, którą firma prowadzi w województwach dolnośląskim, małopolskim i śląskim
Tauroncire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE