ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRETauron - wiadomości z Grupy
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSOR SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃSTRATEGICZNA AGENDA BADAWCZA

Strategiczna Agenda Badawcza
05.01.2018r. 12:32


Strategiczna Agenda Badawcza Tauron (SAB) to pierwszy, w polskim sektorze energetycznym dokument, który w precyzyjny sposób opisuje kierunki rozwoju innowacji. Tauron określił w tym zakresie cztery główne obszary: klient i jego potrzeby, inteligentne usługi sieciowe, energetykę rozproszoną oraz niskoemisyjne technologie wytwarzania - poinformowała spółka. Strategia Grupy Tauron zakłada, że w 2025 roku 25 proc. przychodów Grupy będzie pochodzić z nowych biznesów.
O innowacjach podczas Impact 2017 - Wiceprezes Taurona Jarosław Broda


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE